Sex

8 najlepších sexuálnych polôh v aute

Radi by ste mali sex v aute? Nie je to zrovna jednoduchá záležitosť. Najmä, pokiaľ v ňom nemáte dostatok miesta. Poradíme vám niekoľko pozícií, ktoré si vo vnútri svojho vozidla skvele užijete.

1.Spolujazdec

Táto sexuálna poloha je vhodná pre ženy, ktoré dosahujú orgazmus len s pomocou dráždenie klitorisu. Muž sa usadí na sedadlo spolujazdca a veľa rozkročí nohy. Žena sa posadí na neho v rovnakom smere ako on. Nechá svoje nohy medzi jeho. Môže si tak sama riadiť smer, hĺbku i rýchlosť. Navyše partner bude mať k dispozícii obe ruky. Raz jej môže dráždiť prsia a druhou klitoris. Čo viac si priať?

2.Jazda zo zadu

Najprv sklopte prednú sedačku spolujazdca dopredu, čo najviac to pôjde. Na túto polohu potrebujete aspoň malý priestor na pohyb. Žena sa pohodlne položí bruchom na sklopené sedadlo. Muž ju obkročí zozadu, a ak to pôjde, natiahne si nohy. Keď nemáte zrovna najčistejšiu sedačku, nezabudnite si vziať so sebou uterák či deku, ktora sa umiestni pod ženu.

3.Predná smršť

Keď už to vzrušenie nemôžete vydržať a robilo by vám ťažkosti akokoľvek manipulovať so sedačkami, urobte to jednoducho. Muž sa posadí na sedadlo spolujazdca. Žena si naň obkročmo sadne. Partnerka má najlepšiu príležitosť všetko sama držať pod svojou taktovkou. Navyše sa jedná o polohu, pri ktorej ste navzájom vo veľmi tesnej blízkosti, čo vzrušuje nejedného človeka. Pri tejto polohe by ste však mali mať istotu, že vás nikto v okolí nesleduje, inak by si užil kino na váš účet.

4. Pásova jazda

Máte radi kontrolu nad svojím partnerom / partnerkou? Ani v aute o takú rozkoš nemusíte prísť. Urobte si pohodlie na zadných sedačkách. Jeden z páru, skôr ten submisivnejší, si ľahne na chrbát a dominantnejší tomu druhému zviaže bezpečnostnými pásmi ruky. Potom sa na ňom môže vyblázniť. Dávajte si však pozor, aby ste tie pásy neutiahli príliš. Submisívny náprotivok by mohol mať nepríjemné otlaky.

5.Pozícia lyžičky

Pokiaľ si potrpíte na pohodlie, vyskúšajte v aute polohu lyžičky. Muž si ľahne na bok chrbtom k operadlu. Žena si ľahne chrbtom k nemu a čo najviac sa na neho pritlačí. Túto polohu možno vykonať aj na opačnej strane. Slečna si ľahne na bok čelom k operadlu zadnej sedačky a muž sa pritlačí na ňu. Bude mať možnosť ju jednou rukou dráždiť, o čo by ju rozhodne nemal pripraviť.

6.Psík

Vrhnite sa spoločne na zadné sedačky, ale len ak ich máte dostatočne široké. Žena si kľakne na všetky štyri a muž sa na ňu nalepí zozadu. Ak máte dostatočne vysoký strop, môže byť muž na kolenách. Páni opäť využijú svojich voľných rúk…

7.Dámska volenka

Ak máte veľa času, vyberte si túto polohu. Vyklopte predné sedadlo spolujazdca dopredu a zadné naopak dozadu. Muž sa pohodlne usadí na zadné sedadlo a natiahne si nohy. Žena sa posadí obkročmo čelom vzad k svojmu partnerovi. Všetko si teraz môže regulovať sama, muž môže len sedieť a užívať si rýchlu jazdu.

8.Orální sex

Pre mužov môže byť orálny sex v aute veľmi vzrušujúce. Len si to predstavte. Pán sedí na sedadle vodiča a žena ho orálne uspokojuje z miesta spolujazdca. Snáď vám ani nemusíme pripomínať, že za jazdy toto rozhodne robiť nesmiete. V pokoji si niekam zaparkujte a môžete na to ísť, aj keď nebudete stáť na úplne pokojnom mieste. Z diaľky nikto nič nespozná.

 

Share this post

No comments

Add yours